CIE Kartuzy
cie@ciekartuzy.pl
tel. 58 681 46 96

DPCalendar - Nadchodzące

Brak wydarzeń

DPCalendar Mini

loader

Spider Calendar

Uniwersytet Trzeciego Wieku

 

Zapraszamy

 

 

Nauczycieli nauczania początkowego oraz nauk przyrodniczych

 

 

 

na spotkanie, którego celem jest przedstawienie propozycji programu edukacyjnego związanego z edukacją ekologiczną i edukacją przyrodniczą.

 

 

 

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 28.09.2017 roku (czwartek) w godzinach 14:00- 16:00. w Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach, ul Słoneczna 3. Podczas spotkania wysłuchamy Państwa sugestii co do współpracy

w roku szkolnym, dlatego liczymy na Państwa obecność.

Prosimy o zgłaszanie się do 22.09.2017 roku drogą mailową pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie tel. tel/fax 58 681 46 96.

Spotkanie poprowadzi Edyta Słomczyńska - specjalista ds. edukacji ekologicznej i przyrodniczej. Z wykształcenia chemik ze specjalizacją ochrony środowiska i inżynier ekologii. W wolnych chwilach poszukiwacz i miłośnik sów.

 

 

W skład Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach wchodzą:

 1. Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
 2. Biblioteka Pedagogiczna
 3. Ośrodek Zajęć Pozaszkolnych 

STRATEGICZNE CELE DZIAŁANIA

 1. Oferta
 • Konstruowanie oferty wynikającej z priorytetów MEN i KO oraz odpowiadającej potrzebom nauczycieli.
 • Realizowanie projektów interdyscyplinarnych.
 • Organizowanie konferencji dotyczących aktualnych problemów w edukacji.
 • Współpraca z zespołem doradców metodycznych.
 1. Kadra
 • Stałe doskonalenie umiejętności.
 • Integracja środowiska oświatowego wokół wspólnych działań na poziomie lokalnym.
 • Pozyskiwanie specjalistów z różnych przedmiotów w celu zapewnienia komplementarności oferty.

Doświadczony zespół konsultantów, dbając o najwyższą jakość szkoleń, nastawiony jest na ciągłe doskonalenie własnych umiejętności. Uzupełniamy kadrę prowadzącą zajęcia o zewnętrznych specjalistów oraz pozyskujemy współpracowników w środowiskach naukowych. Nasze kompetencje potwierdzone są przez wysokie wyniki systematycznie prowadzonej ewaluacji form doskonalenia oraz zaproszenia do udziału w realizacjach ogólnopolskich (konferencjach, seminariach, projektach oświatowych). Dzięki wysokiej ocenie efektów naszych działań stale współpracujemy ze wszystkimi szkołami i placówkami oświatowymi i kulturalnymi z terenu powiatu kartuskiego, szkołami wyższymi z całej Polski, organizacjami pozarządowymi. CIE w Kartuzach ma doświadczenie w realizacji systemowych programów  oświatowych. Poprzez wydawane publikacje pomagamy w tworzeniu nauczycielskiego warsztatu pracy oraz upowszechniamy wartościowe rozwiązania metodyczne.

 

Czytaj więcej: Plan Pracy CIE na rok szkolny 2016/2017